PlayGSM Partner Play poszukuje kandydatów oraz grup sprzedażowych gotowych do podjęcia współpracy w zakresie sprzedaży usług telekomunikacyjnych na stanowisko Doradcy Biznesowego Sieci Play

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów biznesowych;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Udział w budowaniu i realizacji strategii sprzedaży;
  • Realizacja ustalonych planów i celów sprzedażowych;
  • Systematyczna praca w terenie;
  • Obsługa dokumentacji posprzedażowej

Wymagania:

  • Zdolność do pozyskiwania klientów i utrzymywania z nimi dobrych relacji;
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej;
  • Samodzielność i komunikatywność;
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Oferujemy

  • Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie w początkowej fazie współpracy;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Liczne konkursy sprzedażowe;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Wsparcie telemarketingu;
  • Pracę w młodym, prężnie działającym zespole i możliwość rozwoju;
  • Profesjonalne przygotowanie do pracy w postaci szkoleń produktowych i sprzedażowych;
  • Preferencyjne warunki współpracy dla kandydatów z branży telekomunikacyjnej;
  • Wsparcie Koordynatora Sprzedaży

Aplikacje (CV ze zdjęciem z klauzulą o ochronie danych osobowych) proszę wysyłać na adres:

rekrutacja@playgsm.pl